Na narty z Jezusem 2016

Gliczarów Górny k.Bukowiny Tatrzańskiej

Spotkanie noworoczne dla studentów: narty, kurs tańca, zabawa sylwestrowa Weekend na nartach
dla rodzin
Rekolekcje na nartach
dla młodzieży

Witajcie!

Pozdrawiamy Was cieplutko i cieszymy się, że zajrzeliście na naszą stronę. Tworzymy wielką rodzinę młodych ludzi z różnych zakątków naszego kraju. Łączy nas jedno: mamy w sercu pięć gramów szaleństwa - niektórzy mają go znacznie więcej i TRZYMAMY Z JEZUSEM!

Spotykamy się na rekolekcjach. Rekolekcje w naszym wydaniu łączą młodzieńcze pasje z pogłębieniem wiary. W ramach programu religijnego uczestniczymy każdego dnia w porannej jutrzni, Mszy św. i spotkaniu dyskusyjnym. Zimą spotykamy się na nartach. Dla młodzieży pełnoletniej organizujemy spotkanie noworoczne. Jest ono połączone z kursem tańca i zabawą sylwestrową. Rodziny zapraszamy na weekend na nartach, a dla młodszych w okresie ferii zimowych organizujemy rekolekcje na nartach. Jeździmy na stokach Kotelnicy Białczańskiej. Wieczorem wypoczywamy na basenach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej - dla uczestników rekolekcji zapewniamy duże zniżki.

Atutem naszej oferty jest niski koszt pobytu, w ramach którego zapewniamy: zakwaterowanie, wyżywienie, możliwość korzystania z wypożyczalni sprzętu narciarskiego, a dla osób pragnących się uczyć jeździć na nartach -€“ zajęcia w szkółce narciarskiej. 

Latem zapraszamy Was pod żagle, na spływ kajakowy, na wspinaczkę tatrzańskimi szlakami i na cudowne adriatyckie plaże. Wszystkie te propozycje mają na celu byś odkrył urok młodości przeżywanej radośnie, z pasją
- w przyjaźni z Jezusem. 

 

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS - ZAPRASZAMY!

Polecamy:
medjugorje.com.pl
wiara.pl
bosko.pl
opoka.org.pl

Kontakt
Tutaj możesz nam wysłać wiadomość!
ks. Bogdan Kuta
Koszyce Małe, ul. Główna 45
33-111 Koszyce Wielkie
email: zgloszenia(dot)rek(at)scj(dot)pl
kom: 0 604 272 202
ks. Kazimierz Dadej
ul. Gimnazjalna 6
34-500 Zakopane
email: kazekdadej(at)op(dot)pl
kom: 0 503 871 936